O firmie

 

Firma P.P.H.U. "EL-FACH" działa na rynku nieprzerwanie od 2002 roku.


Zajmuje się kompleksową realizacją instalacji elektroinstalacyjnych.
Posiada duże doświadczenie w modernizacji instalacji elektrycznej w budynkach mieszkalnych.
Od kilku lat współpracuje z PGE DYSTRYBUCJA S.A wykonując sieci SN i nN.

 

 

 

 

Wykonujemy instalacje dla klientów indywidualnych (mieszkania, domy wielorodzinne) jak również instytucjonalnych (firmy, urzędy, instytucje itp.). Firma świadczy także usługi w zakresie naprawy i konserwacji istniejących już instalacji elektrycznych. Posiadamy również doświadczonych operatorów zwyżek,  maszyn do podwiertów sterowanych, koparek, dźwigów i samochodów ciężarowych z hds-em pracujących na naszym prywatnym, sprawdzonym sprzęcie. Nasi pracownicy mają uprawnienia do pracy pod napięciem na sieciach oraz do samodopuszczeń na siechach nN.

Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji elektrycznych  wewnętrznych, energetycznych, odgromowych, teletechnicznych oraz wykonastwem sieci SN i nN. Zapewniamy fachowe wsparcie oraz konkurencyjne ceny. Opieramy się przede wszystkim na doświadczeniu i solidności, zawsze kierując się obowiązującymi normami i przepisami, a także dobrem klienta.

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu robót oraz konserwacji urządzeń elektro-energetycznych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z uprawnieniami elektrycznymi, posiadają oni odpowiednie umiejętności, dośiadczenie oraz specjalistyczny sprzęt. 

Zapraszamy do współpracy